Jak bude myslet jen na tebe!

20. ledna 2009 v 19:32 | já
70 % českých mužů si hlídá váhu, protože se bojí, že by s kily navíc nepřipadali ženám sexy.
70 % českých mužů si hlídá váhu, protože se bojí, že by s kily navíc nepřipadali ženám sexy.


Obrázek “http://th159.photobucket.com/albums/t153/tazzadevil/th_yociexp108.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Ráno v koupelně: Až se bude chlapík holit nebo třeba sprchovat, stoupněte si nahá mezi dveře a mlčky ho pozorujte.

U snídaně: Sedněte si těsně vedle něj, jednou rukou se dobývejte do skořápky vařeného vejce a druhou dlaní svého milovaného ledabyle hlaďte po stehně.

Cestou do práce: V plném autobuse si stoupněte před drahého, ale místo abyste se k němu otočila čelem, přitiskněte se k němu zády a vrazte mu zadek do klína. Tip: Ve výtahu si lidé většinou vůbec nevšímají jeden druhého. Využijte toho a veřejně promasírujte medvědovi zadek

Obrázek “http://th166.photobucket.com/albums/u106/davegmz/Monkey%20Emoticon/th_yociexp11.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.V práci: Pošlete mu žhavou esemesku, ve které se ale přímo nezmíníte o sexu. Třeba: "To bílé tričko ti ráno seklo, už se těším, až ho večer svlíkneš." Chlapi zbožňují peprné narážky.

Na večeři: Uvelebte se vedle přítele, upusťte na zem ubrousek, a až se pro něj budete sklánět, nalehněte milému na klín. Pak nechte dlaň odpočívat na jeho stehnu.
Doma: Až se budete po vstupu do předsíně ohýbat k zipu nebo přezce bot, natočte se tak, aby vám milenec viděl do výstřihu nebo pod krátkou sukni.

V posteli: I když je naprosto jasné, že dojde na sex, hupsněte na lože oblečená. Ať si vás roztoužený mužský rozbalí jako dárek, na který se celý den těšil.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama